Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dost dobrej moment...jak dlouho si čekal?
Milé...
Bylo to v den sečení a srnče naštěstí uteklo před traktorem do lesa. Navečer se vrátilo na místo svého obvyklého pobytu, kde ho později přišla hledat i máma. Tohle je těsně po jejich setkání. Ležel jsem asi dvě hodiny na poli a fotil čápy lovící zraněné hlodavce a tento minipříběh se do toho připletl.
"dost dobrej moment...jak dlouho si čekal?..." - zobrazit celý komentář