tak něco veselejšího :)
scan negativu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
stařec a děvucha :-) moc se mi líbí!
Ještě si tak jednou kvést :-
Ne
Neřekla bych, že veselé, spíš nostalgické postesknutí, moc pěkné.... To NE uteklo samo a nepočkalo na pokračování :-)
A mě se to taky líbí...
Ne
A neuteklo.
roztoužený stařec
Působí něžně...
Veselá jen napůl:)
Skoro dotyk. Z beznaděje do naděje. Pěkné.
Všem moc děkuji, bavíte mě velmi :-)
Takové nostalgické.