... tak minulá se vám nezdála býti dosti veselou? Ještě na ni budete vzpomínat, vy jedni :-)
scan negativu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí hodně...
V náhledu mi to připomnělo, jak v šerém dávnověku nad Ostravou jezdily takové lanovky s uhlím :-)
A co je na tom neveselého? Tak si správkyně fóliovníku odskočila na kafe a po návratu se v těchto apartních rukavičkách znovu bude rejpat v kedlubnech :-)
Jako že dokonáno...? Hmmm
Už vím! Myješ si ruce! Je to krásně veselé skoro jako Psycho s Normanem Batesem... ;-)
K fotografii - vynikající!
Dobrá je
Vidím to jako obal gramodesky nezávislé industriální kapely, jenom doplněné
textem ( ale žádná kurzíva)....výborné!
Oceňuji tvůrčí představivost
velice zajímavý
Tohle můžu
Nějaká fabrika asi. Supr světlo i struktura. I určitou symboliku tam lze nalézt. Pěkné.
Zaujala a moc se mi líbí. Tajemná.