Lichnice
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Na první pohled to fakt vypadá jako ten plakát na Marlborky. Ale to už je tak dávno :-))
Klobouk, laso a cigára :-)
Název vyvolal pousmání, díky... ;-)
Málo kdy se tohle u nás vidí bez vegetace...
+
Moc pěkné!!!