Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
To je ta pověstná mlha, co se válí, že? Nebo valí? ;-) Dobrá věc se podařila...
Moc hezký!
Velmi pěkné pojetí prostoru a barev
Moc fajn.
za me tahle suprova ..... vsechno akorat - ie, je to akorat pritazene v postprocesu, ze to vypada zajimave, je to presne akorat frejmnuty, ze tam ma kazdej kousek smysl, podminky jsou presne akorat, proste fakt pekny
milé mi
děkuji :-))
Je to fotka, ke které se ti chce vrátit ...
Seníky fajn,moc mi nesedí konpo.Raději bych viděl jeden dominantnější v popředí:)5+
barevně mi to moc nesedí, jinak atmosféra moc pěkná