Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Nezvyklé a moc hezké, klidně i na stěnu...
Takové pohádkové ...
Hodno obdivu...
S olistěnými stromy bývá Barborka lepší
Pekný, dramatický záber. Pre mňa funguje hlavne štruktúra línií na pooranom poli a svetelný fľak v ľavej časti, ktorý priťahuje oko.
paráda
strasne sviti brambora ...
Zaujala, ale hned mi oko zbytečně přitáhla ta výrazná modř soklu kapličky.
škoda přehnané saturace