Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Pěkné. Ta malá špička listu ve středu pravé strany by tam pro mě být nemusela.
....ano,tu jsem tam nechtěla mít :) díky
Pěkné, škoda té větvičky vpravo, jak tu také někdo zmínil,
Slza a slzička...;-)
"Slza a slzička...;-)..." - zobrazit celý komentář
...pospíchala jsem...klouzaly níž,a níž :) díky :)
"Pěkné. Ta malá špička listu ve středu pravé strany by tam pro mě být..." - zobrazit celý komentář