nemůže se rozhodnout jestli barevnou nebo čb?
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
za mě barva a ještě trochu ztenčit tmavý pruh
Naprosto ti rozumím - věčné dilema...;-)
hlasuji pro barevnou :-)
Možná se mi tahle líbí trochu víc.
Hmm, tak ta je zajímavá v té barvě více než v BW. Paráda
Hlasuji pro barevnou...
Já jsem nerozhodná strašně moc, ani tu si vybrat nemůžu. Asi možná tahle nebo ta čb :))
:-D
Mně o fousek víc BW
Tvoříš-li série, pak asi víš, která se ti tam hodí, pokud nikoli je to jedno. Za mě jsou obě dobré. Hezký čtverec.
Děkuji všem za zastavení :-)
"Já jsem nerozhodná strašně moc, ani tu si vybrat nemůžu. Asi možná tahle..." - zobrazit celý komentář