Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
bezva
Ta se povedla :-)
Pěkné, asi bych šel spíš do čb. Tento motiv má ohromný potenciál. Sérií fotek, větších či menších detailů bys rozhodně nic nepokazil, by právě naopak. Toto už jsou vzácné úlovky.
Neobvyklý portrét v plenéru
Pepa je ten kůň? :-))
Ne ne Pepa je forman
Líbí.
Fajn setkání :-)
"Pepa je ten kůň? :-))..." - zobrazit celý komentář