YYyy
scan negativu
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Poezie sama...i když i V+yy by možná prošlo... ;-)
Ta flexaretka si umí vybrat. Jak se ti malí hlásí o světlo :-)
Tato se jistě hodí k té druhé (s kapkou tuším), jestlipak nejsou ze stejného negativu? Pěkné.
Hladí po duši
Tak trochu pieta...............
ano, jsou :)
Fajná nálada
"Tato se jistě hodí k té druhé (s kapkou tuším), jestlipak nejsou ze..." - zobrazit celý komentář