takze tato fotka bola robena s olympusom mini digitalom 4.0 a upravovana s bozou pomocou :D ...... !!!
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
skoda tej zhorsenej kvality
ti ddam boha :-)..me se libi..ale vis co mi vadi :-)
mnooo co uz :D skero ... kvalita je taka aka je ja za to nemozem ze mam taky fotak ale ked bude lepsi tak to odfotim este raz dufam ze tam budu este vysiet :D
no kdyz tam budou viset tak jim rekni at pockaji aji na me a nafotime tam neco spolu :-D
ok ale fotak bude tak za 1-2 roky :D
u nas podobny brouci takhle taky ted lezou po baraku :-) rano jsem se tomu musela smat :-) je to vptiplej pohled a zvlast, kdyz ma slovek uvnitr nejakou "zavaznou" schuzi a zvenku okna leze "tohle" :-)
irco :-)...a jeste by se na vas mohli sklebit :-)
podobni ... vptipnej ... clovek .. atd :-)
nooo ale robit by som to nechcel :D tak na co cakas irca sup sup odfotit nech mozem porovnavat :D
no Skero, ja myslim ze maji co delat, ze to sklebeni jim za to nestoji, no uznej, skleb se na partu uchylu v kravatach, kdyz mas na sobe horolezeckou vyzbroj a pod sebou xx metru :-)
no ja bych se sklebil strasne rad :-)..a ono by mi to nedalo..kdyby na me cucelo takovyhle stado tupcu :)
Adame, ja ted nemam u sebe fotak, ale uz jsem se na to chystala taky :-) tak nekdy priste :-) a ja to vezmu zevnitr budovy :-)
voblejzaj nas docela casto :-)
jasne Skero :-)
Pěkný :)
Je TK mohla být lepší...
tiez som sa o nieco take pokusala, ale z druhej strany okien ;)
bea t. tak ju sem hod som zvedavy ako to vyzera :D
no tak toto sa mi lubi
Možná je to jejich poslední fotka! :-(
heh dufam ze nie :D este ich chcem odfotit :D
ozaj škoda kvality
kvalita tomu trosku ubera, ale to ma na svedomi fotak. ja by som daval na vysku, aby mali pod sebou viac poschodi aby to naozaj bol "dangerous job"
nabuduce ked bude lespi fotak a toto je este dost priblizene :D
Ta kvalitka trosku zaostava, ale viem, ze s pouzitym fotakom sa to lepsie nedalo.
ZA tu Božu pomoc Ti přidávam +1 jeden bod k hodnoteniu. Ale stejne ma zaujíma ako ti pomohol ked nevidim jeho ruku. Ja osobně by som privital pomoc Boha. K fotke ... vyborny zaznam ako sa zaraba na chlebík ...vo výške z výhladom na kde koho ....
Dobre!
5++
(:oĐ
sice to sumi, ale libi..
to je oken! :) do soutěže jsi dnes s tím mohl. Líbí
pekny pohlad
6-
Trochu zašuměný, jinak OK. 6-
Trochu to šumí na skle
napriek kvalite páči
5+
Líbí. 6-za TK.
Povedlo se. TK vem čert.
pači...si z toho vytrieskal maximum;
supr foto, len skoda toho sumu
:: + ::
5+
perfekt!!