Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
romantické místo.. moc hezky se na to kouká
Fajn ráno.Nejspíš přednost spaní v autě.
přesně ! Svoboda a nezávislost
fotka má potenciál , no vybral by som asi iné miesto, to mólo (lávka) ruší celkový dojem, tie kopce by si zaslúžili možno aj viac odrazu v tom jazere...čas fotenia neviem uhádnuť, možno neskoré predpoludnie alebo skoré popoludnie, tým asi trpí viac ľavá strana...
"fotka má potenciál , no vybral by som asi iné miesto, to mólo (lávka) ruší..." - zobrazit celý komentář
jestli umíš číst, čas pořízení je v exifu + knížecí rady odkud a jak jinak fotit využij, až se na to místo dostaneš. Takto víš prd, jak to tam vypadá a odkud se dá fotit
"jestli umíš číst, čas pořízení je v exifu + knížecí rady odkud a jak jinak..." - zobrazit celý komentář
správne, keďže viem prd ako to tam vypadá a viem ako si to odfotil, tak tam ani nejdem niečo také fotiť...robiť cvaky vie každý......
"správne, keďže viem prd ako to tam vypadá a viem ako si to odfotil, tak tam..." - zobrazit celý komentář
tos napsal přesně, cvaky umí každý
"tos napsal přesně, cvaky umí každý..." - zobrazit celý komentář
tým si o sebe povedal všetko:-)
"Fajn ráno.Nejspíš přednost spaní v autě...." - zobrazit celý komentář