Kapadokia Turecko, teď se dívám, že tomu dala komprese trochu zabrat, ale snad to unesete...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
libi :) jako nejake hribky .)
Perfektná fotka
«•Hezké•»
Já to unesu
Hezký, chtělo by to měkčí světlo, ale co chci v Turecku
zaujimave ale nie dotiahnute
4++
líbí
Pěkný snímek
kategorie hory? ;-) povedene
***