Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Ještě, že je dole to táhlo. Málem bych tu loďku nenašel. Jedna z tvých nejlepších prací Roberte.:o)
Ten čln si zaslúži byt celý je to dost preostrené
Riky: viď. Jarda- dole je taký posuvník, to si posunieš a uvidíš všetky fotky z ktorých to je zložené:)
Jardo: som rád, že si mi odpustil stratu kresby na tričku :o)
Robert:velmi ma to mrzí tosom dobre posral,sory
Riky: nič sa nedeje :)
tak trochu přesaturované ne?
jinak pěkná kompozice
Irčo: s farbami som nehýbal, je to na plný automat, to nie je moj foťák a ostrené na strom v strede, bola to rychlovka, lebo ten človek furt plával a ja blbec som začal od toho stromku...
Promiň Roberte,tak jak říká irca a ještě trochu přepálený veslař.
Pazďo: neospravedlňuj sa, šak tieto veci ja predsa chcem počuť, na to to sem dávam....díky za každé slovo!!!!!
Tričko dobrý a možná má i černý brejle. Pěkný kontrast a to se cení. Barvy se mi zdají naopak velmi povedené.:o)
«•Širší rámeček by tomu zvedl náladu. Alespoň o pět pixlíků :-). Jinak je to fajn zelenisko. Jo a jinak žádnou chybu a výhradu nemám, jako ostatní. Takže šestka•»
Dobré, škoda, že nebylo pozdnější světlo. ahoj.
Julo dík! teraz keď tak tú fotku ťahám hore dole napadlo ma, že tam pôjdem a otočím smer jazdy aby vždy priplávala akože, teraz cúva. Na papieri ma to nenapadlo...
presaturované, trošku mohlo byť tmavšie...ako, nie je to zlé...celkom fajn...kde to je?
Prietrž - Záhorie
4/4
pride mi to privelmi kontrastne a zelene, kompo fajn
přesaturované
Aha, tak asi proto, no já bych automatu rozhodně nevěřila
4++
skoda ze to nie je ciernobiele, tam by vysoky kontrast a saturacia rozhodne nevadili (aspon mne nie :)), prave naopak a fotka by podla mna dostala uplne inu atmosferu
zaber inak dobry
5+ zajímavá zeleň :-))
Kompozičně velmi zdařilé, ale přesaturované a přeostřené
Mně to připadá barevně docela hrozný, bolí mne z toho oči.