Tentokrat jsem se trochu vzdalil od meho oblibeneho Rumunska, ale doufam, ze mi to nebudete mit za zle!!!Bohuzel byl trochu opar:-(((
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
hmmm ten opar....
Ale jo. Na prvy pohlad to ani nevypada tak dobre, ako na ten druhy :)
Líbí se mi i s tím oparem :-)
5+
pěkné..
Mně se to líbí.... a moc...
kompozice docela dobra ale ta fotka me nebavi a nebudu si ji pamatatovat ani za 10 min...nudny barvy atd
5+
keď si odmyslím opar tak je pekná
5+
ale i tak hezké...
Méně nebe, kresba a ostrost
5/6
4++
4+
pekne...cesticka, potucek, chaticka - idylka... s tim oparem skoda..
5+
Ten opar mi tam trochu vadí, jinak moc pěkné...
krásna atmosféra
Zda sa mi to dost neostre.