Tohle pěkný světýlko sem vyfotil o víkendu v Litoměřicích,při zásahu Hasičského záchráneho sboru...Ani nevím do jaké kategorie s tím...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
NC
dobrej napad, ale je to prilis prepaleny
3-
no mě moc nelíbí, abych řekl pravdu..:-)
sice se s tím asi moc dělat nedá, ale ten přepal je drsný :(
Tady nekdo neco pozil ;) A ja vim co ;) Jen se priznej ty ulicniku,tvoje vize uz me neprekvapi ! ;)Ba ne je to sice prepaleny,ale vim ze v onu dobu si v tom videl neco jinyho co ? ;))