Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dokonalá práce, jako vždy...
Skvela prace
+
Opravdu skvělé. A jak to vlastně bylo? Rozbila se sklenička a pak byl nápad, nebo byl nápad a proto se rozbila sklenička? :-)
Sqělé...
Vidím že mistr svého oboru.
Otakar: Sklenicka, pak uz napad :-)
Nádhera !!!!!
joo
uplne super... nejak vela super fotiek v jeden den..:)
líbí 6+
nápad,kompo,světlo,zpracování všechno za 1*
6--
nelíbí náklon...jinak pěkné foto.
Nice.
Krásné...
krásné
velmi dobrá, řemeslně skvěle provedená fotka...
moc by mne ale zajímala jedna věc - jestli se ti rozkřápla sklenička v myčce a tys přemýšlel, jak ji využít, nebo jestli´s pojal tento umělecký záměr a za tím účelem rozmlátil několik skleniček, než jsi získal ten správný tvar... :))) ... spíš to ale vypadá na kleště a cílený štípání ... nebo doštípávání tý skleničky z myčky?? ... asi kvůli tomu nebudu spát, tak mne prosím nemuč... :)))
perfektně technicky zvládnuté
Stanislava Brůhová: Rozbil jsem ji pri utirani asi pred rokem a zadne dalsi upravy uz jsem neprovadel :-)))
6+
Střepy a barva krve. Krásné.
hm, pěkné...6++
krásná práce
skvelá!!!
pěkné...
posobive...
.krásne farby..
tak toto je parada
Nadhera!!!
+ :o)
tvoje fotky jsou prostě super a proto - teda jestli neva - si tě přidám k oblíbeným uživatelům - díky.. :)
plody mochyně jsou vděčné a fotogenické, mě je bohužel děti orvou na zahradě ještě zelené :DD...opět zajímavá a neotřelá práce, vivat autor!!!
túto chcem mať na stene
hmmmmm
zaujalo, fajn praca
super!
lepsi svetlo a bude to ok;-)
není co dodat.......krása
pěkné