Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5+
zvlastny pohlad na London Eye, tiez mam jeden
to je taky Z London Eye :-)
respektive nemm koment:)
Pěkné.
6-
zajímavé...
zajimave kompozicne....a technicky asi taky..no proste se mi to libi
nádhera
moc pěkné. Taky mám ve své fotogalerii fotky z London Eye, ale takto to focené nemám. Líbí se mi to.
5++
neoslovilo...nelíbí kompozice...
pěkné
vynikající!! pro mě, milovníka Londýna...super
Pěkné