Pokračování z minula, tentokrát bez zdatného plavce :o)
Složeno ze dvou fotek..
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
boží
5++
v pravo mi nesedí ty paprsky ale jinak super
super
Paprsky jsou orig?
Právě ty paprsky...
Když procházejí mraky, tak jo.
Ale tohleto asi ne.
Sorry, příště budu číst vše, co je pod fotkou napsáno.
VOJTa Herout:
Paprsky jsou original, jak jsem psal je to složeno ze dvou fotek, jedna podexponovaná aby vznikly přesně takovéto paprsky..
Já bych to snesla i barevně...
Aha, zajímavej postup :)
Škoda že foukal vítr, a uhly ti ty listy u stromů.
Možná že by to chtělo ještě kontrast a sytost!
Jinak supr a zajímavý postup tvorby fota!!! :oĐ
Pěkné.
5+
pěkné.....
bezva
paráda 6+
5+
+, technicky tomu dost chybí
tie luce vpravo uz namna moc, ale inak lubi
6+ ty paprsky jsou super!