nikkor 50/1.4 | nikon d100 | no ps
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
5- ty konečky vlasů na nose...
Příjemně se na to kouká ale nějak mě tahá to druhé oko které už je mimo HO
5+
Mne se to zrovna libi. Asi to byl ucel takhle realizovat. To je polska Britney?
je nádherná - líbí se vším všudy!!! :o)
5+
4+
- za ty světlé čáry uprostřed.
+
líbí
tie vlasy su trocha rusive... asi retus...
6+++++
skoda vlasov na nose
bez uprav? to jako ze to neni ani prisaturovane?
no PS ? ..:-)
Je to nedůležité, ale dovolím si oponovat ... :-))
5+
Krásne očenko. Takto hlboko si vážim toto sklíčko.
Šikovná baba :oĐ
Witaj. Niezbyt moje gusto takie zdjęcia, ale zajrzałem chętnie, bo już podle imienia... Niezła fota, tylko jeśli bez pomocy PS, to chyba nie tylko poprzez głębie ostrości uzyskałes takiego efektu? Czy poprzez jakieś szkło albo filtr? Interesujące...Pozdrawiam
5++
5++, libi
Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem ... Ale polština je pro mne jedna velká neznámá .. :-( Moje mínus...:-(
5++
Skoda ze to druhe oko je mimo HO
Krasna holka... mas vice fotek?
skoda toho druheho ocka
Krásné oči
dobré
hm, zajímavé...
6- ...konečky vlasů...jinak supreme...
výborný
prekrásne oči
me to tedy také nesedí ta ostrost..
zena je to krasna, ona je za 7 bodu,
ale jako portret to neberu, zdurazneni jednoho oka je pro fantomase :-) nebo jako by bylo sklenene, tohle nevim ani na 4 body
5+
na mě ož moc nizká HO..
pěkný
tych par vlasov prec z tvare
zajímavé
prijemny portret
líbí
vcelku vkusne, skoda tych vlaskov
dobre
super kobitka .. mnie calkowicie zdjecie pasuje niesamowity efekt niezalezy na tym czy v komputerze zrobiony ... poprostu jest i to wazne ... i co do filtra .. znam taki jeden ktory zrobi ostry tylko srodek zdjecia i reszta vychodzi podobnie jak na zdjeciu o wlasnie tym ... ma pan bardzo ciekawe zdjecia ... :]
pekná, príjemná fotka
very good picture,and beautiful girl :)