Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
nice one ;)
Dobrá hromadofotka :) Dobrý stanoviště. diváka to vtahuje, ač neví, kam to všichni koukají. Cool
very good
jako fotka velmi průměrné a bez té vlajky v podstatě o ničem
...tak tomu věřím! :) ... mimochodem, celých 18 let, když jsem se koukla z okna, tak jsem se dívala na Polsko!
skoda ze nieje slovenska :))
5++
;-))
ladne, ladne...
Ani mě moc neoslovilo ....
bardzo dobre!