Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Zubatá hraje žolíky? Je to dobré, Pavle, ale vadí mi, že letí tak rovně - do PEXESA by to bylo fajn... ;-)
Je to možné. Dík za komentář. Chtěl jsem mít zachycené letadlo včetně hlavy pilota a takto mi to vyšlo :-)
"Je to možné. Dík za komentář. Chtěl jsem mít zachycené letadlo včetně hlavy..." - zobrazit celý komentář
Chápu... ;-)
"Zubatá hraje žolíky? Je to dobré, Pavle, ale vadí mi, že letí tak rovně -..." - zobrazit celý komentář