Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Hmm... 4+
hm..myslím podařilo se...!..moc pěkné..
podle me peknej portret...nevidim v tom zadnou chybu
5+
pěkný portrét to je ale chybý mu trochu jiskry.
vlasy na rameni
ten náramek tam být nemusel, jinak velice příjemná fotečka
+
Až na tu podivnou retuš na čele milé - mnozí by za to dostali i sedmičky :-)) 5++
5+
Začínám ti ty modelky závidět:-)
5+++
nějak moc nemůsí pohledu z vrchu