Jel jsem z Plzně na KV a ta scenerie mě zaujala.Foceno bez filtru a stativu.PS -to zmenšování mi pořád nejde,neni to to pravý ořechový
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
pěkné světlo
-ostrost
Světlo je dobrý, ale v čem to zmenšuješ? Ta komprese to úplně rozhodila, je to celé slité dohromady a tím pádem chybí ostrost a kresba. To musí jít mnohem lépe.
V PS,ale pořád netrefim to doostření
Můžeš mi poslat ten soubor před zmenšením? Zkusil bych to sám, to prostě musí jít :)
to Jaroslav-poslal jsem ho a díky
Tak bych se ke zmensovani taky trochu zeptal - jak jinak se da jeste fotka zmensit nez tak, ze se zada novy rozmer??? A pak se pripadne doostri - muj oblibeny program na upravu fotek je Gimp v Linuxu, ale myslim, ze to je jedno. Jo - po zmenseni s tim vetsinou taky nejsem spokojeny, hlavne s krajinkama...
ta komprese tomu dala
je to opravdu neuveritelne zprzneny. a to zeleny nebe nic moc - barevne bych to doladil. vsiml sem si, ze Z1 proste preferuje zelenou (nejenom ta tvoje) ;)
No Libore, nepotěšm Tě:) Chyba není ve zmenšování, ale v tom, že ten původní soubor, nebo alespoň ten, který jsi mi poslal (jde už o výřez) je hooodně neostrý, tady už doostřování vůbec nepomáhá. Musel jsi mít něco špatně nastaveno na fotoaparátu, napádá mě nízké clonové číslo nebo zaostření na dost krátkou vzdálenost. Možná příliš dlouhý čas, ale při takovém světle by měl vyjít čas, který se nechá v pohodě udržet v ruce. No, asi by to chtělo trošku přidat při samotném vzniku fotky, pak lze dohnat spoustu věcí v PS, ale pokud to vyjde tak jako tahle fotka, bohužel už se s tím moc dělat nedá. A příště stativ sebou :)
to Jaroslav-Díkes,právě o to mě tu jde,abych věděl co nejvíc
Fajn
Pěkné
pro me to vypada jako olejomalba a za tu davam 6+, proste super
Hezký námět.
5+
prostě líbí
http://www.dfklub.cz/article/article.php?id=18 na zmenšování. A ještě na www.digineff.cz jsou rady k PS aj.
Vážně..jako obraz, takže pocitově za 6:-)
A technicky, prima diskuze pod příspěvkem, též jsem se mnoho poučila, sama s tím vším mám velké problémy. Hned to jdu vyzkoušet.
ve kterých místech to je ??
Je to za Úněšovem ten kopec na KV nahoře hned první odbočka
Díky.
Pěkné místo, - za ostrost.
Prehlednu-li zminene technicke nedostatky, je to velmi pekne foto.
Líbí. Hezké mraky