Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Takové krajinky já rád
příjemná fotka
hezké :-)
Pekne!
5++
5+ ... opatruj se
parada!
Stane .. jednoduché a hezky podané z atmosférou. jenom prava strana mírně tmavá .. (možna jenom u mne na LCD) parada pokračuj
krásný podvečer
6/6
5+
:: Líbí. Pěkné foto Stando. ::
pekne
Pěkné.
5++
to je zvláštní, pěkná krajinka s náladou na mne vžycky dokáže zapůsobit :)
6+
:-)
líbí