Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vidím dráty, nebo se mi to jen zdá?
Deep Purple..
no obloha je az moc svetla..
Jsou tam dráty. Slováci to tak v Dolnom Kubíně postavili....
Jako Majo
nojo, dráty jsou všude
možná bych chtěl vidět trošku více té řeky
Jenom bych se přimlouval za češtinu.
JP: Deep Purple jsou má zamilovaná kapela a tak jsem si vypůjčil jejicch název písničky.. Kouř nad vodou bych to asi nepojmenoval.
Víc vody nešlo, bylo tam křoví, šel jsem i do řeky, tam zas byl horší úhel a ztratil jsem levou stranu.
Jiri P. obavam sa ze v preklade to neznie tak dobre...
Nadherna fotka, ale jsme v cechach, ne? ... :)
Miki: já su na Moravě. Nic ve zlém. Tohle je jako debata proč Support Lesbiens nezpívají česky....
++ Radek, pekne, ale ten ramcek mi pripada trochu nevhodny az rusivy ... :(
Brano: a jak bys to zarámečkoval??
Radku, nejsem profik, jako ti predemnou a pocitem jsem chtel dat 6, jelikoz ta fotka mi pripomina rana u vody na rybach, je na ni hezka a prijemna atmosfera, ale pul bodu jsem odmazal za ten ramecek. :o) , tak ho mas u mne :o)
jo ted vidim tu Tvoji odpoved na predchazejici komentar, pokud se chces zeptat i mne, rovnou rikam ze nevim, ale tento mi vadi. A asi vic nez ty draty, ty jsou uz totiz skoro vsude :o)
A´T jsem v Čechách nebo na Moravě, hezká fotka je hezká fotka.
2 Rach: Asi trochu uzsi zhora/zdola, a nie taku agresivnu bielu farbu, uz aj cierna by asi bola lepsia, podla mna ... :|
Skus sa pozriet na http://www.kotelna.sk/~branok/12226_deeba.jpg ... netvrdim, ze je to ideal, ale zda sa mi to lepsie, co myslis? :)
Moc pěkná fotka, krásná atmosféra - v kolik jsi to fotil? Prijde mi to jako "dokonala" expozice - obloha je sice svetla, ale spodek je zato perfektne prokreslenej - pri takovychto rozdilech nelze ocekavat zazraky ...
Jen dotaz - neslo to fotit treba z nizsi vysky?
Jo a ten rámeček - bílá barva je dobrá. Líbí se mi. Nekritizujte jej tak - vždyť nevíte, kde by případná fotka "visela". Jen bych ho udelal sirsi.
A Deep Purple muzu taky - mam ted na DVD jejich koncert v Albert Hall s londznskou filharmonii a SUPER!
Atraktivní krajinka, myslel bych, že bude mít tak 300 bodů, ale lidi asi nemají rádi, když něco "není vidět" :-)) Že bude mít někdo národovecké připomínky, to bych jářku na prahu 21. století nečekal :-o
Úžasná atmosféra, dráty... no, co s tím člověk nadělá, jestli mi něco trochu vadí, je to ten trs zeleně nad vodou přesně uprostřed. Není mi úplně jasné, jestli je to součást toho ostrůvku (na to mi přijde příliš ostrý), nebo bližšího břehu (na to je trochu vysoko). Nebo že by to byla retuš?
JCH: Je to zbytek po retuši, rostla tam nějaká hnusná tráva, níž jít opravdu nešlo.
Foceno v srpnu asi 1/2 hodiny po východu slunce, přesný čas neznám.
Ahoj Radku, nějak dlouho jsem u tebe nebyl, už jsem myslel, že nevystavuješ...
***