Je to zajímavé, jak chtějí všichni ve vlaku- autobuse sedet u okna a pozorovat jak ubiha krajina a premysleji... Má to sve kouzlo, i proto rad cestuju vlakem.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
good
Proč to není v sekci kouzlo muže? :)) Moc pěkný muž a pěkná fotka :)
4++
nápad není zrovna originální http://www.fotoaparat.cz/index.php?r=25&rp=98362&gal=photo :o)
jinak bych asi volil trochu jinou kompozici
ruší mě tam ten přechod okna
Pekný muz - nevím, ale zajimava fotka urcite..mozna jeste kdyby dole bylo mene mista..jen muj nazor..i tak libi..
Andrew: ja tu fotku predtim nevidel... a rekni mi co je dneska originalniho :)) ale beru, mas pravdu ze to neni originalni
Patricie: heh to sem ja, diky :)) nechtel sem to davat jako autoportret....
fajné :-)
5++
Pěkně´s vystihl vlakovou atmosféru...taky to mám rád...bezva...
Povedený (auto)portrét.
krajina pred ocami sa stale meni a obcas nieco pripomenie,alebo dokaze navodit emocie,pekne si to vystihol
Martin: hehe tak blede bych to nevidel :)
Dávám přednost místu u uličky; tak se mohu dívat na obě strany :-)
Davsson sem realista :o)
:o)
Dobré
Pěkný portrét...
Líbí.. :-))