Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
je to sice možná roztomilý,ale tahle skutečnost na mě moc nepůsobí:(....nic mi to neříká,nic v tom nevidím
...
kvalita trochu pokulhava
roztomilá mláďata, ale chtělo by to je i roztomile vyfotit. Úplně mi tam chybí ta jejich krásná barva a možná by to chtělo jít s foťákem nízko na jejich úroveň. Určitě to není lehký námět, ale vydrž a zkus to lépe. Hodně zdaru!!
nevhodné světlo?
Pip píp..pozor na tu ostrost a svetlo..roztomile.
:-)
4+