Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Jirko, je tam hodně přepalů, ale jinak hezká.
... a snad ještě oříznout zleva.
toho prepalu je skoda.
Trochu přepaly, ale s těmi dlouhými časy to umíte mnozí pěkně.
hezké ,ale myslím že na tu vodu moc nejde tenhle formát , ale to je jen můj názor
Záběr hezký, ale to ořezání na mě působí kapku klaustrofobicky.
Kompozice mi trochu nesedi no a ty prepaly.
5+
podobnu fotecku mam i ja :-)
4++
já myslím že to chtělo buď větší clonu, nebo trochu zkrátit čas...
5/5
6+ nadhera :)
mě se to líbí