•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 648 fotografií Černobílé foto
    • 101 483 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Zhiyun LED Fiveray M20C (RGB) Combo Pocket Light

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Canon RF 800 mm f/11 IS STM

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Canon EOS RP tělo

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

amores perros

427(6.0) 48 hodin: 293 (5.9)
Zdenek Bezdicek Zdenek Bezdicek (2 409 bodů)
V galerii: Černobílé foto

potkali jsme se na ceste...

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Daniel Selucký
    Daniel Selucký
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 10:15

    Jo ! Ten film je skvělej a Tvoje fotka taky :-)

  • marcelkonecny.com
    marcelkonecny.com
    celkem 27 377 bodů
    |
    16.04.2005 10:18

    hmmm

  • Tino
    Tino
    celkem 63 763 bodů
    |
    16.04.2005 10:19

    film je dobrej :) fotka ze zajimava..

  • Zdenek Bezdicek
    Zdenek Bezdicek
    celkem 2 409 bodů
    |
    16.04.2005 10:22

    ale ja to nefotil na film.... :D

  • Miloš Klemsa
    Miloš Klemsa
    celkem 6 630 bodů
    |
    16.04.2005 10:26

    pěkný

  • ANDRASH
    ANDRASH
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 10:31

    škoda toho prasečího řezu !!! !tim s mě nasral .... origo je lepči

  • Ike 1
    Ike 1
    celkem 1 108 bodů
    |
    16.04.2005 10:33
  • jolly
    jolly
    celkem 724 bodů
    |
    16.04.2005 10:37
  • Adrian S.
    Adrian S.
    celkem 25 008 bodů
    |
    16.04.2005 10:43

    super moment, kompozicia, nazov uplne sadne

  • Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    celkem 1 970 bodů
    |
    16.04.2005 11:06

    Mne sa prave kompozicia takto pozdava! Do prdele a ako! Vazne dost dobre.. :-)....

    K tomu filmu.. oni mali na mysli film ktory natocil Alejandro González I?árritu... nie?

  • Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    celkem 1 970 bodů
    |
    16.04.2005 11:07

    ...Alejandro González Inárritu

  • Daniela T
    Daniela T
    celkem 52 940 bodů
    |
    16.04.2005 11:09

    super! ...včetně ořezu

  • Shadow - Marcel Šolta
    Shadow - Marcel Šolta
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 11:15

    ačkoli je to opravdu hodně nezvyklé, tak mě to dost oslovilo

  • Stefan Dobrovolny
    Stefan Dobrovolny
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 11:18
  • Jakub Viktora
    Jakub Viktora
    celkem 5 251 bodů
    |
    16.04.2005 11:19
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    16.04.2005 11:21
  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    16.04.2005 11:26
  • Lenka Holubářová lemur
    Lenka Holubářová lemur
    celkem 5 889 bodů
    |
    16.04.2005 11:28
  • Zdenek Bezdicek
    Zdenek Bezdicek
    celkem 2 409 bodů
    |
    16.04.2005 11:31

    milan maly: jj, to je on .)

  • Zdenek Bezdicek
    Zdenek Bezdicek
    celkem 2 409 bodů
    |
    16.04.2005 11:33

    j.andrash: me se ten orez libil...i kdyz original taky...nejak se neumim rozhodnout, proto vytisknu obe.
    tady je odkaz na fullframe
    http://badylof.webz.cz/DFK/jpgDSC_5517.jpg

  • xxx 2
    xxx 2
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 11:34

    prečo nie :-))

  • ANDRASH
    ANDRASH
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 11:45

    FF je 100x lepčí ... a vubec znaš mé nazory to co vidím v matnici prezentuji ... nemyslim to konkretně na tebe ale žeru když něgdo vyfotí 4000x4000 a z toho vyřeže 400x400 .....

  • Pavel Petruška
    Pavel Petruška
    celkem 123 105 bodů
    |
    16.04.2005 12:12
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    16.04.2005 12:18

    škoda aury okolo psa

  • Karel Svoboda
    Karel Svoboda
    celkem 16 086 bodů
    |
    16.04.2005 12:32

    Super. Orez je fakt nezvyklej ale nevadi mi. Film byl bozi

  • Anabru
    Anabru
    celkem 21 269 bodů
    |
    16.04.2005 12:35

    Film jsem neviděl, pes je dobrej

  • Jan Dvořák 3
    Jan Dvořák 3
    celkem 1 997 bodů
    |
    16.04.2005 12:43

    Předpokládám, že je to ořez z fotky kompletního psa. Nechceš poslat i ten originál? Možná bude lepší.

  • Klokan 1
    Klokan 1
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 12:48
  • Michal MARKO
    Michal MARKO
    celkem 6 342 bodů
    |
    16.04.2005 13:17
  • Mišo Bebjak
    Mišo Bebjak
    celkem 8 389 bodů
    |
    16.04.2005 13:24

    Velmi zaujimavy orez. Paci sa mi to ale takto viac ako FF. Tam dost vadia tie auta. Super fotka

  • Renata Růžičková
    Renata Růžičková
    celkem 6 281 bodů
    |
    16.04.2005 13:25
  • Martin Labik
    Martin Labik
    celkem 14 189 bodů
    |
    16.04.2005 13:38
  • Karel Srstka
    Karel Srstka
    celkem 14 304 bodů
    |
    16.04.2005 14:32
  • Jana 1
    Jana 1
    celkem 6 812 bodů
    |
    16.04.2005 15:41
  • Horace .
    Horace .
    celkem 1 199 bodů
    |
    16.04.2005 15:43

    ...asi jsem z jiný planety...

  • Daniel Rosenbergr 1
    Daniel Rosenbergr 1
    celkem 8 059 bodů
    |
    16.04.2005 17:11

    dobrý ořez..líbí

  • Vlasta Fišrová
    Vlasta Fišrová
    celkem 88 859 bodů
    |
    16.04.2005 18:17

    :-) :-) :-)

  • alex 1
    alex 1
    celkem 7 001 bodů
    |
    16.04.2005 18:28

    7 je všestraně vynikající a výjimečná fotografie ?
    prečo teda dávate 7,pripadá mi to ako lezenie do zadnice

  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    16.04.2005 18:34
  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 19:00
  • Tr. Kristýna Moješčíková
    Tr. Kristýna Moješčíková
    celkem 8 561 bodů
    |
    16.04.2005 19:28

    Jo, paráda!! Na FA hodně!

  • Tr. Kristýna Moješčíková
    Tr. Kristýna Moješčíková
    celkem 8 561 bodů
    |
    16.04.2005 19:28

    šlo by ukázat origo? ;o)

  • Tr. Kristýna Moješčíková
    Tr. Kristýna Moješčíková
    celkem 8 561 bodů
    |
    16.04.2005 19:34

    Aha, už vidím... Origo je lepší. Kdybych jej viděla dřív, máš rady o bod míň, tak si toho važ ;o))

  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    16.04.2005 20:24

    5/6

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    16.04.2005 20:52
  • Martin Skřivánek
    Martin Skřivánek
    celkem 97 544 bodů
    |
    16.04.2005 21:12
  • r o m a n   ..  er
    r o m a n .. er
    celkem 40 825 bodů
    |
    16.04.2005 21:18
  • Ľubomír Homola Lubo54
    Ľubomír Homola Lubo54
    celkem 131 519 bodů
    |
    16.04.2005 21:36
  • David Skoumal
    David Skoumal
    celkem 0 bodů
    |
    16.04.2005 21:51

    Prohlídl jsem si originál a teď už chápu, žes chtěl asi odrušit to vybílené pozadí. Nicméně musím říct, že jako se mi tahle verze líbí, originál se mi líbí ještě víc (ANDRASH má s tím jatečním ořezem trochu pravdu). Hlavně originál je náladou mnohem blíž a.p.

  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    16.04.2005 22:07

    bezvadné

  • Lexator
    Lexator
    celkem 41 372 bodů
    |
    16.04.2005 22:36

    dobrá fotka 6+

  • Jaroslav Robert
    Jaroslav Robert
    celkem 4 741 bodů
    |
    16.04.2005 22:45

    6+

  • Martin Brachtl
    Martin Brachtl
    celkem 8 082 bodů
    |
    16.04.2005 23:09

    Odvážná kompozice. Líbí.

  • Mladen Marilovic
    Mladen Marilovic
    celkem 10 130 bodů
    |
    16.04.2005 23:33
  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    17.04.2005 10:30

    skvělýýýý

  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    17.04.2005 10:31

    ty tvoje "praštěný" ořezy... nádhera!!! ;-)

  • Radovan Just
    Radovan Just
    celkem 4 056 bodů
    |
    17.04.2005 10:31
  • Veve Janotková
    Veve Janotková
    celkem 22 671 bodů
    |
    17.04.2005 17:29

    :) paradna fotka, chyba mi iba tenka linka medzi obrazkom a bielym ramikom, osobne je mi to tak na pohlad prijemnejsie.
    orez sa mi paci, je nevsedny, bizarny a ehm... osviezujuci :) 5++

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    17.04.2005 20:33
  • Matt_Zalepa
    Matt_Zalepa
    celkem 3 230 bodů
    |
    18.04.2005 09:37
  • Slavomír Džadoň
    Slavomír Džadoň
    celkem 40 180 bodů
    |
    18.04.2005 10:50
  • Ingrid Bzenecká
    Ingrid Bzenecká
    celkem 44 695 bodů
    |
    18.04.2005 17:50
  • MARTIN_
    MARTIN_
    celkem 5 557 bodů
    |
    18.04.2005 21:08
  • Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    Hogo Fogo hledaný policií pěti států
    celkem 1 970 bodů
    |
    19.04.2005 11:06

    ... ak este mozem... tak tento orez mi sedi viac ako original... to len tak na okraj

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    21.04.2005 14:40

    +

  • Petr Grambal Asrael
    Petr Grambal Asrael
    celkem 9 677 bodů
    |
    24.04.2005 23:27

    Možná by jen v černé na krku mohlo být ještě něco vidět ...

  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    08.05.2005 22:07
  • Pavel Toman
    Pavel Toman
    celkem 14 825 bodů
    |
    09.05.2005 20:17
  • melront
    melront
    celkem 796 bodů
    |
    29.09.2006 14:07

    mozna proti vsem, ale ten orez me nedostava...
    ale budu se na ni divat jeste chvili. podle me je chyba u me ;)

  • Peter Ivan
    Peter Ivan
    celkem 74 067 bodů
    |
    13.10.2006 00:15

    paradne kompo.. aj stvorec sa mi dost paci..

  • PETUL
    PETUL
    celkem 83 097 bodů
    |
    13.10.2006 00:19
  • Richard Galambiovsky risho
    Richard Galambiovsky risho
    celkem 10 437 bodů
    |
    21.10.2006 12:19

    husty film aj foto

  • Ivča J.
    Ivča J.
    celkem 111 025 bodů
    |
    21.10.2006 12:22
  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    21.10.2006 13:00

    jako by chtěl říci: Tady hlídám já! Ty ušiska má skvělé :-)

  • K2p
    K2p
    celkem 13 028 bodů
    |
    14.11.2006 18:16

    cool

  • Renata 2
    Renata 2
    celkem 22 374 bodů
    |
    22.11.2006 20:05
  • Holahej
    Holahej
    celkem 0 bodů
    |
    22.11.2006 20:35
  • martas 3
    martas 3
    celkem 3 962 bodů
    |
    28.12.2006 14:27
  • BN
    BN
    celkem 29 864 bodů
    |
    11.04.2007 07:36
  • Lábus
    Lábus
    celkem 5 268 bodů
    |
    12.05.2007 16:27
  • Veronika  Kovářová
    Veronika Kovářová
    celkem 2 047 bodů
    |
    12.05.2007 19:26
  • pierrre
    pierrre
    celkem 27 203 bodů
    |
    14.06.2007 23:46
  • Nela Smržová Chro chro
    Nela Smržová Chro chro
    celkem 34 902 bodů
    |
    26.06.2007 11:18

    dobry:-)

  • syky - hú - lú - vú
    syky - hú - lú - vú
    celkem 4 509 bodů
    |
    26.06.2007 11:49
  • rulisa
    rulisa
    celkem 16 436 bodů
    |
    04.03.2008 23:14

Další informace

Vloženo: 16. 4. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 225 x
Fotoaparát: Nikon D70

Štítky fotografie

  • ostatní 16384x
  • momentky 29287x
  • rozhodující okamžiky 4884x
  • černobílá fotografie 49235x

Další fotky autora

  • obycejny zivot II.
  • ja te mam stejne rada...
  • bez nazvu
  • terminal
  • bez nazvu
  • obycejny zivot
  • bez nazvu
  • bez nazvu
  • pejsacci :)
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Kosmická architektura
  • v ohrožení
  • Odcházení...
  • Čelistnatka rákosní
  • Okna
  • "bába s hadrem na hlavě"
  • ještě je zavřeno
  • U Hořejšího Krušce
  • ***
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.