Na fotke je model v mierke 1:10, čo je velkosť akurát na dlaň.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
cožpak o to, model je to pěknej, i fotka by byla skvělá, KDYBY tam tak nebilo do očí to pozadí... to je nějaký ohnutý koberec, či co?
hezký :-)
5+
líbí...
hezké
ani bych to nepoznal :) Jinak levy horni roh bych retusnul 5++
- pekne
+
hmm...5+
Nemá to moc nápad. Takový výcvak.
tyjo..dost dobrý..i zvládnuté ošidné odlesky..
jaj si ma dostal
6- za pozadí
jój,to je paráda,tiež to musím vyskúšať
pěkné