•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 467 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

...voda nebi zrcadlem...

324(5.4) 48 hodin: 234 (5.3)
Radek Fišer 1 Radek Fišer 1 (100 336 bodů)
V galerii: Krajina

předem se omlouvám za aroganci majitele 19´´ monitoru, ale menší to tak nevyzní (zkuste F11, bude to o něco lepší...
je to panorama na výšku ze 4 fotek:-))
Ohře v Kadani, na horizontu Klínovec.

Zatím neoficiálně vás všechny zvu na III. sraz příznivců Fotoaparátu.cz, který se bude konat 14. 5. v Krásném Dvoře (od rána do večera) a Kadani (od večera do rána). Ubytování pro přespolní zajištěno, zřejmě bude k odzkoušení nějaká fototeknika. Těšíme se na vás. Více informací na FA během týdne.

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Jana Dubinová
    Jana Dubinová
    celkem 9 758 bodů
    |
    05.04.2005 23:24
  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    05.04.2005 23:25

    ja se ted asi zeptam blbe, ale "neni to neostry"?:)

  • Marquet
    Marquet
    celkem 948 bodů
    |
    05.04.2005 23:26

    5+ se nějak nemůžu srovnat s tou velikosti i po F11...

  • Petr Koritina
    Petr Koritina
    celkem 80 080 bodů
    |
    05.04.2005 23:27

    Neobjektivně... já ty západy prostě rád.

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    05.04.2005 23:28

    jen se Radku klidně ptej, může být - asi mám už znavený oči, možná to Panorama Maker někde rozostřil při lepení, možná se podepsala komprese, obojí je moje chyba, origoš ale ostrej je

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    05.04.2005 23:29

    Marquet: i to se může stát....:-) nemůžu než se omluvit

  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    05.04.2005 23:31

    5+
    Na sraz bych dorazil rád, ale je to přece jen ještě dost daleko...

  • Ivan Mikšík
    Ivan Mikšík
    celkem 0 bodů
    |
    05.04.2005 23:31

    Je to "gýčovka", ale líbí! Jenom technické poznámka - moc nechápu nutnost lepení ze 4 fotek - čekal bych to mnohem delší.
    5++

  • Borievky
    Borievky
    celkem 131 492 bodů
    |
    05.04.2005 23:34

    je to fakt neostre a ta spodna hrana volacoho mohla byt rovnobezna. akdeze ten zraz bude?

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    05.04.2005 23:35

    Vojta: že by tu Prahu přestěhovali?:-)))
    z Prahy tady byla loni celá klika (letos snad také), letos se sem chystají podle posledních zpráv až z Moravy....nepřemluvím Tě?

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    05.04.2005 23:41

    Borko s Evkou: neostrost může být, nepohlídal jsem to, ale s padáním prrr - kdybych vyrovnal dole podle mostu, pokácel bych všechny sloupy, co jich na fotce je...:-))
    jinak Kadaň je taková krásná díra, skoro až u bratrů Sasů:-)

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    05.04.2005 23:44

    Ivan: zdá se Ti to na výšku krátké? Fotky jsou lepené nad sebe:-)
    focené v ohnisku 92 mm

  • David Vepřek   www.davidveprek.com
    David Vepřek www.davidveprek.com
    celkem 69 202 bodů
    |
    05.04.2005 23:46
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    05.04.2005 23:47

    To není o přemlouvání, ale o času a penězích...
    Taky jsem si myslel, že potkám pár lidí u FAstánku na Interkameře a ono ejhle, kryje se mi to se školením a patrně se tam ani nedostanu :(((
    Někdy holt za člověka rozhodují hejblata osudu :)
    (nutno dodat, že hejble osudu Marek Suchý, který mne na tento web navedla, ani asi nedokázal docenit, co vlastně pohnul :))) zlatej FA :)))) )

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    05.04.2005 23:54

    v tom Ti Vojto rozumím, den by měl mít 8 hodin a bylo by to stejně málo....škoda

  • Radek Fišer 1
    Radek Fišer 1
    celkem 100 336 bodů
    |
    05.04.2005 23:55

    mno, místo 8, doplň 48:-))

  • MARTIN_
    MARTIN_
    celkem 5 557 bodů
    |
    06.04.2005 00:29
  • VOJTa Herout
    VOJTa Herout
    celkem 264 417 bodů
    |
    06.04.2005 00:43

    Mně se ta osmička spíš nějak položila do nekonečna....

  • Marcel Suchý
    Marcel Suchý
    celkem 108 559 bodů
    |
    06.04.2005 00:54
  • Daniel Marcincak
    Daniel Marcincak
    celkem 13 713 bodů
    |
    06.04.2005 04:36
  • Pavel Gruber
    Pavel Gruber
    celkem 59 505 bodů
    |
    06.04.2005 06:33

    Pěkná nálada.S tou ostrostí bývaji při zapadech problémy.5/7

  • Lumír Kus
    Lumír Kus
    celkem 4 722 bodů
    |
    06.04.2005 07:27
  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    06.04.2005 07:36

    tak som si so scroll kolieckom pocestoval :-) ale foto je prijemne

  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    06.04.2005 07:46
  • Dodiak
    Dodiak
    celkem 53 293 bodů
    |
    06.04.2005 08:05
  • Daniel Basjuk
    Daniel Basjuk
    celkem 51 393 bodů
    |
    06.04.2005 08:10
  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    06.04.2005 08:27
  • Slavomír Džadoň
    Slavomír Džadoň
    celkem 40 180 bodů
    |
    06.04.2005 08:49
  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    06.04.2005 09:40
  • Anabru
    Anabru
    celkem 21 269 bodů
    |
    06.04.2005 10:01

    Zajímavý

  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    06.04.2005 10:11

    moc pěkné

  • Ivan Tomášek
    Ivan Tomášek
    celkem 0 bodů
    |
    06.04.2005 10:24

    RAdku díky za pozvání. 15.4. budu chytřejší, tak dám vědět.
    JINAK : 100,8
    to už dorazím, ne ?

  • Van
    Van
    celkem 1 888 bodů
    |
    06.04.2005 11:56
  • Honza Kocum
    Honza Kocum
    celkem 61 789 bodů
    |
    06.04.2005 12:34

    tak to je jen dobré...je to neostré...ten šikmý spodek mi to bourá...3+1...jo jinak proč Chumbawamba? :)...

  • Jimmi
    Jimmi
    celkem 12 653 bodů
    |
    06.04.2005 13:33

    Obloha by šla, ale tá voda s tým tmavým pozadím...

  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    06.04.2005 15:25
  • Petr Poppl
    Petr Poppl
    celkem 545 bodů
    |
    06.04.2005 15:44
  • Baloor
    Baloor
    celkem 2 509 bodů
    |
    06.04.2005 17:21

    5+

  • Milan Bortel Milhousek
    Milan Bortel Milhousek
    celkem 17 280 bodů
    |
    06.04.2005 18:28

    mám pocit, že vršek fotky je tam trochu zbytečný...:))

  • Václav Pižl
    Václav Pižl
    celkem 53 915 bodů
    |
    06.04.2005 19:33
  • Pavel Toman
    Pavel Toman
    celkem 14 825 bodů
    |
    06.04.2005 20:00
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    06.04.2005 20:42

    pěkné,panoramatická výškonudle :)jedna Praha taky přijede,je to daleko,ale čas si udělám

  • Miloš Smolný
    Miloš Smolný
    celkem 13 270 bodů
    |
    06.04.2005 21:10
  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    06.04.2005 21:20
  • sk 2
    sk 2
    celkem 0 bodů
    |
    06.04.2005 22:22

    +

  • Klokan 1
    Klokan 1
    celkem 0 bodů
    |
    06.04.2005 22:39

    Aha, kdo ví co bude 14.5., ale zkusím to.

  • David Hanuš
    David Hanuš
    celkem 57 169 bodů
    |
    06.04.2005 23:01

    zapady mam rad . . .

  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    06.04.2005 23:23
  • Richard Maleňák
    Richard Maleňák
    celkem 2 516 bodů
    |
    07.04.2005 00:57
  • hybco
    hybco
    celkem 37 235 bodů
    |
    07.04.2005 07:53

    5++ tiez mam rad zapady

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    07.04.2005 15:38
  • RaKl
    RaKl
    celkem 1 430 bodů
    |
    07.04.2005 19:08
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    07.04.2005 22:06
  • Milan Vins
    Milan Vins
    celkem 18 626 bodů
    |
    11.04.2005 15:56

    pekna, libila by se mi vice kontrastni spodni cast

  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    11.04.2005 23:28

    ****

  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    12.04.2005 16:15
  • Petr Staněk Hokšíla
    Petr Staněk Hokšíla
    celkem 16 572 bodů
    |
    12.04.2005 21:43

    5+ pěkná skládačka

  • Laco K.
    Laco K.
    celkem 0 bodů
    |
    13.04.2005 11:06
  • Markét
    Markét
    celkem 11 483 bodů
    |
    13.04.2005 23:55
  • Fotograf 53
    Fotograf 53
    celkem 0 bodů
    |
    14.04.2005 10:20
  • Gino Zdenka
    Gino Zdenka
    celkem 17 187 bodů
    |
    14.04.2005 17:06
  • Angelika Špicarová
    Angelika Špicarová
    celkem 243 267 bodů
    |
    17.04.2005 15:26

    Fajn, ale na mě je tam přeci jen příliš mnoho té oblohy...

  • Carlos
    Carlos
    celkem 0 bodů
    |
    23.04.2005 21:00
  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    24.04.2005 22:34
  • Jan Fiala
    Jan Fiala
    celkem 5 787 bodů
    |
    08.05.2005 19:52
  • Simona Kautská
    Simona Kautská
    celkem 14 449 bodů
    |
    01.06.2005 22:02
  • Lenka lilyann
    Lenka lilyann
    celkem 6 330 bodů
    |
    07.06.2005 19:33

    prave ta velkost...

  • Eva Vodrážková
    Eva Vodrážková
    celkem 0 bodů
    |
    08.06.2005 20:52
  • Roman Fíša
    Roman Fíša
    celkem 9 267 bodů
    |
    20.06.2005 23:28

Další informace

Vloženo: 5. 4. 2005
Album: Kadaňská zastavení
Zobrazeno: 99 x
Fotoaparát: Nikon Coolpix 5700

Štítky fotografie

  • krajina 68025x
  • obloha 12666x

Další fotky autora

  • krása pomíjivosti
  • ...arachnofobie...
  • ... sen ...
  • Leska
  • .....a po probuzení rozcvička....
  • malování v parku II
  • ....krása  zmaru....
  • ...zájem...
  • Na čekan(c)é
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • Purpurový soumrak nad Bangkokem
  • Krajina s vlčími máky a snopy
  • Obersee
  • ....vesnička...cestou z lesa:)
  • ***
  • Ten vlak už jel...
  • Pálavská symfonie ohně a vody
  • ***
  • U nás  III
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.