Staršia fotka z leta, je to len obyčajná statika no už som pri nich nebol 3 mesiace, tak sa aspon hrabem fotkami...
http://holasek.wz.sk/
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
parádní +
statika, ale potesí. :-)
Moc pěkný
6+
jsi machr, jestli tohle fotíš v 16ti.
Ďakujem :-)
pěkný
+
líbí
nelíbí se mi ořez