Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Kompozičně fajn, ale jako celek to nepůsobí moc ideálně. Hlavně je to také ploché. Chtělo to něco ještě v popředí. Nebo bez teho kmenu za prdelí. Beztak nefotil jsi to náhodou z cesty na kraji lesa? :-)
Práve že ten kmeň sa mi tam lúbi, lepšie mi to sním zapadá do obrazu. A z cesty to neni, poctivo som si vyšlapal na kopec a čakal :-) fotil som z rovnakého kopčeka na akom je jelienok, preto v popredí nič nie je. Vďaka za názor, s komentármi je to tu naozaj bieda...
Lukáši, ale jo ten kmen klidně. Ovšem seděl by mi víc před kolouchem než za.