Znáte to tíživé ticho po drobné partnerské roztržce... a potom to skvělé udobřování? To jistě bylo stejné dnes, jako před 120ti lety.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
znám to....jenom bych při tom nemočil...na schody...:o)
MAHONY: :))
Aby bylo jasno, tohle není aranžovaný snímek.
ach ták!...tak to zcela mění situaci...+0,25 :)
MAHONY: Jo teď je to akorát... :)
fotka je to pekná, ale prepáč tu ma MAHONY tak rozosmial,že už nevlááááááááááááááááááááááááááááááááádzem
Tibor: Jo mne taky... Má dobrej postřeh.
Mahony ty jsi dobytek :-)))
+0,25bodu za mahonyho hlasku :)))) LooooL
:))) mahony, ty jsi kůň!!! :))
Mahony: :-)))
Skoro na MAHONYho začínám žárlit, zatím to vypadá, že komentujete jeho hlášku a ne tu fotku.
MB: k žárlení není důvod... MAHONY podceňuje důkazní sílu stínů... ;)
:) old school
jak z Filosofské historie
...tak pozor Pavlas!!!!...a co to tam je na tom stínu...???!...haaaaa?
Martin:....+0,50.....abys nežárlil!...:o
MAHONY: Abys měl představu na co močí, tak nahoře na těch schodech byl celý štáb s rejžou a kameramanem.
Dobrá fotečka ...
...pokud jde o ženu.....a i kdyby tam byl prezident...klidně se...vykakám...!....:o)
tohle mi prijde jako velmi pekne, mozna vic ostrejsi lidi, ale fakt dobry
.:-)
Ten chlapik mi tam nesedi. Ani tym pokecom si ma neprehovoril.. tod smola.. o:))
MM.
Tahle fotka mě fakt dostala - ty to víš. 6+1 bod za pohotovost a focení z dálky. Ale slib mi, že vyretušuješ ten nepovedenej kousíček stínu. PS: kdo to trucování vydržel déle?
numůžu jinak. Mě se to líbí
super:)
5/5
:-)Mahony:-)
6+, líbí se mi, fajn
+
Mahonyyyy!yyyyyy:))))))))
Abych trochu odkryl tajemství vzniku téhle fotky.
Je to z natáčení nějakého filmu před Rudolfinem. Šel jsem náhodou kolem.
Tohle jsou komparzisté, čekající na záběr. Asi 10 vteřin po tom, byla AKCE a tak začali chodit sem tam.
zaujimava nalada...
5/6 Mahony :-)))))))
6+
dobrej komentář
Líbí se mi :-)
6-
Jen jestli nečeká na jinou :)))
VOJTo: Je to možný. To podle toho, co si předtím všechno řekli.
..ten dobytek mě taky rozesmál :D
Jo parádní
5++
Super!6++
5++
vyborne! pro me nema chybu.
6+ hmm