•  
  • Domovská stránka
  •  
  •  
    • Články
    • Fototesty
    • Galerie
    • Fórum
    • Bazar
    • Fotokurzy
 
  • Přihlásit
  • Registrovat
  • Články

    Fotočlánky

    10.06.2026

    Maskování v přírodě pro fotografy

    01.06.2026

    PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY…

    06.05.2026

    Fotografování šumavských orchidejí

    Všechny články   

    Novinky

    01.03.2026

    FOTOVIDEO BŘEZEN 2026

    05.02.2026

    FOTOVIDEO ÚNOR 2026

    01.01.2026

    FOTOVIDEO LEDEN 2026

    Série a kategorie

    • Škola barvy Jana Pohribného
    • Výsledky dvouměsíčních soutěží
    • Foto Týdne
    • FotoRádce
    • Klasická fotografie
    • FotoRozhovory
    • FotoCestopisy
    • Recenze knih
    • O FotoAparátu.cz
  • Fototesty

    Nové fototesty

    27.05.2026

    Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy

    21.05.2026

    Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

    13.05.2026

    Canon EOS R6 V - první dojmy

    Všechny fototesty   
    10.02.2026

    Test objektivu Canon RF 16mm f/2.8 STM

    30.01.2026

    Test objektivu Canon RF 45mm f/1,2 STM

    06.01.2026

    Test objektivu Sony FE 70-200mm f/4 Macro G…

    Kategorie

    • Digitální zrcadlovky
    • Digitální bezzrcadlovky
    • Kompaktní fotoaparáty
    • Analogové fotoaparáty
    • Fotomobily
    • Objektivy
    • Příslušenství
    • Software
  • Galerie

    Vybrané galerie

    • 1 798 fotografií NAROVINU
    • 57 646 fotografií Černobílé foto
    • 101 467 fotografií Krajina
    • Všechny galerie   

    Soutěže

    • Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.
    • Všechny soutěže   

    Fotogalerie

    • Nejnovější fotografie
    • Hlavní strana galerie
    • Nejlepší fotografie
    • Všechny galerie
    • Lidé v galerii
    • Databáze fotoaparátů
    • Všechny série
  • Fórum

    Nové komentáře

    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 17. 6. 18:42
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Cimlerova
      Cimlerova | Diskuse ke galeriím | 11. 6. 22:01
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Jozef Varényi 1
      Jozef Varényi 1 | Diskuse ke článkům | 10. 6. 12:11
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Nejžhavější diskuse

    • Diskuse ke galeriím | 11 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "ERBY" - 2. července 2026
    • Diskuse ke galeriím | 8 příspěvků za posledních 30 dnů
      Téma dne "PÍSMENA, SLOVA, ČÍSLA" - 4. června 2026
    • Diskuse ke článkům | 2 příspěvky za posledních 30 dnů
      PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO

    Kategorie

    • Fotoaparáty a fototechnika
    • Vše o fotografování
    • Dotazy a připomínky
    • Fotogalerie
    • Diskuse ke článkům
    • Diskuse ke galeriím
  • Bazar

    Nejnovější inzeráty

    prodám

    Prodám set objektivů pro Canon EOS EF

    prodám

    Sony Alpha A7 II tělo

    prodám

    M50 foto set

    Všechny inzeráty   
    prodám

    Sony FE 90 mm f/2,8 Macro G OSS

    prodám

    prodám tělo - CANON EOS 1Ds Mark III

    prodám

    Leica 35 mm f/1,4 ASPH SUMMILUX-M

    Kategorie

    • Prodám
    • Koupím
    • Vyměním
    • Daruji
  • Fotokurzy

    Fotoexpedice

    Ladakh

    Japonsko

    Helgoland

    Všechny fotoexpedice   

    Rekvalifikační kurzy

    Škola profesionální fotografie nabízí rekvalifikační fotokurzy akreditované MŠMT ČR.

    Rekvalifikační kurz

    Fotograf – Fotoreportér

    Nové od září 2016

    Fotograf portrétu a módy

    Fotokurzy

    • Letní FotoTábory
    • Kurzy v Praze
    • Kurzy na Šumavě
    • Základy fotografování
    • Úpravy fotografií
    Všechny fotokurzy   
ve fotkách  
  • v článcích
  • v lidech
  • ve fotkách
  • ve štítcích
  • ve fóru
  • Registrovat
  • Přihlásit
      Zapomněli jste heslo?
      Měli jste účet na starém webu?
  • Nahrát fotku
  • Nahrát sérii

Přihlásit se

  Zapomněli jste heslo?
  Měli jste účet na starém webu?

Nádraží

429(5.3) 48 hodin: 275 (5.2)
Eva Švarcová Eva Švarcová (56 576 bodů)
V galerii: Město

Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).

  • Milan Bača
    Milan Bača
    celkem 68 021 bodů
    |
    02.03.2005 07:31
  • Gino Zdenka
    Gino Zdenka
    celkem 17 187 bodů
    |
    02.03.2005 07:33

    líbila by se mi v b/w

  • Tomáš Hejl
    Tomáš Hejl
    celkem 34 012 bodů
    |
    02.03.2005 07:33

    jo líbí

  • David Špaček
    David Špaček
    celkem 16 914 bodů
    |
    02.03.2005 07:34
  • Jaroslav Puchta Japa
    Jaroslav Puchta Japa
    celkem 28 144 bodů
    |
    02.03.2005 07:36

    příjemné tlumené barvy

  • majosrnik.com
    majosrnik.com
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2005 07:38

    snad casom nabere akusi historicku hodnotu, osobne ma obrazovo ani kompozicne moc neoslovila...

  • Lu...Ny
    Lu...Ny
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2005 07:40

    Mašina vpravo mohla být více v obraze

  • Fotograf 57
    Fotograf 57
    celkem 227 bodů
    |
    02.03.2005 07:54

    nějak se nemůžu srovnat s šedí na střeše, jinak prima nádražácká atmosféra

  • Filltos
    Filltos
    celkem 9 891 bodů
    |
    02.03.2005 07:59
  • Panthomas
    Panthomas
    celkem 8 637 bodů
    |
    02.03.2005 08:02
  • Ivan Šteiner
    Ivan Šteiner
    celkem 40 041 bodů
    |
    02.03.2005 08:02
  • tom zet
    tom zet
    celkem 11 315 bodů
    |
    02.03.2005 08:09
  • polarnik
    polarnik
    celkem 4 body
    |
    02.03.2005 08:10

    Už vím, kde tvůrci Commandos (2?) obšlehli nádraží. :)

  • Daniel Rosenbergr 1
    Daniel Rosenbergr 1
    celkem 8 059 bodů
    |
    02.03.2005 08:35
  • Miroslav Struhár
    Miroslav Struhár
    celkem 33 114 bodů
    |
    02.03.2005 08:47
  • Michal Vališ
    Michal Vališ
    celkem 11 905 bodů
    |
    02.03.2005 08:54

    Škoda té uřízelé mašiny. Ale jinak moc pěkné.

  • Karol Hradský arcady
    Karol Hradský arcady
    celkem 161 314 bodů
    |
    02.03.2005 08:59

    +

  • Petear
    Petear
    celkem 1 465 bodů
    |
    02.03.2005 09:06

    Je to moc pěkné. Mám rád tehto typ nádraží. Jen povzdechnutí, které nepatří Tobě: škoda, že ten výhled příbramským ruší ty paneláky...

  • Jiří Dvořák Fotomužík
    Jiří Dvořák Fotomužík
    celkem 108 924 bodů
    |
    02.03.2005 09:17
  • riva
    riva
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2005 09:25
  • www.julakertesz.com
    www.julakertesz.com
    celkem 268 399 bodů
    |
    02.03.2005 09:26
  • Rosťa Barčiš
    Rosťa Barčiš
    celkem 45 814 bodů
    |
    02.03.2005 09:28
  • Martin 6
    Martin 6
    celkem 18 052 bodů
    |
    02.03.2005 09:33

    -
    zvláštní kontrast budovy nadraží a paneláků v pozadí
    škoda mašiny že neni celá :o)

  • Petr Štefek
    Petr Štefek
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2005 09:37

    Evo, ty úpravy se mi nelíbí ... nezlob se..
    Petr

  • Eliška Chwalková
    Eliška Chwalková
    celkem 4 603 bodů
    |
    02.03.2005 09:42

    zajimava atmosfera

  • Davsson
    Davsson
    celkem 8 645 bodů
    |
    02.03.2005 09:47

    rozhodne to vyjadruje atmosferu mensiho ceskeho nadrazi, ktera se mi az na zachody a "restauraci" libi :)

  • Slavomír Labudek
    Slavomír Labudek
    celkem 444 bodů
    |
    02.03.2005 09:50

    +

  • Slavomír Majerník pixelko
    Slavomír Majerník pixelko
    celkem 2 591 bodů
    |
    02.03.2005 09:55
  • Miroslav Zitka
    Miroslav Zitka
    celkem 81 963 bodů
    |
    02.03.2005 10:35
  • L L
    L L
    celkem 2 716 bodů
    |
    02.03.2005 10:57

    5+

  • Bambus
    Bambus
    celkem 31 015 bodů
    |
    02.03.2005 11:07
  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    02.03.2005 11:16

    Petr Š.: není proč se zlobit, ale jediná úprava je, že jsou to 4 fotky na sobě

  • Honza Kocum
    Honza Kocum
    celkem 61 789 bodů
    |
    02.03.2005 11:32

    mně se to líbí...škoda vzadu paneláků ale i tak...

  • Martin Zíta
    Martin Zíta
    celkem 128 327 bodů
    |
    02.03.2005 12:09
  • Jaroslav Pavlíček
    Jaroslav Pavlíček
    celkem 9 448 bodů
    |
    02.03.2005 12:10
  • Dhakra
    Dhakra
    celkem 109 758 bodů
    |
    02.03.2005 13:22

    Hold vláčky... dostala jsi mě... ;)))

  • Vlastimil Komínek leestee
    Vlastimil Komínek leestee
    celkem 26 074 bodů
    |
    02.03.2005 14:16
  • Mirabilis
    Mirabilis
    celkem 33 801 bodů
    |
    02.03.2005 14:27
  • Gabi Lach
    Gabi Lach
    celkem 66 179 bodů
    |
    02.03.2005 15:35

    Pekne. Libi. :-)

  • Vladimír Kuzba
    Vladimír Kuzba
    celkem 19 155 bodů
    |
    02.03.2005 15:52
  • Robert Švanda
    Robert Švanda
    celkem 78 322 bodů
    |
    02.03.2005 17:42
  • jan cermak
    jan cermak
    celkem 93 039 bodů
    |
    02.03.2005 17:55
  • Marek Suvák
    Marek Suvák
    celkem 34 bodů
    |
    02.03.2005 18:58

    mne sa to moc paci

  • Radek Bidlo
    Radek Bidlo
    celkem 83 785 bodů
    |
    02.03.2005 19:43

    skoda ze je ta lokomotiva vpravo useknuta:(

  • David Jahoda
    David Jahoda
    celkem 7 587 bodů
    |
    02.03.2005 20:22

    mě se to líbí, jen škoda té lokomotivy 6-

  • Fotograf 26
    Fotograf 26
    celkem 0 bodů
    |
    02.03.2005 20:27

    líbí

  • ivan eibner
    ivan eibner
    celkem 113 612 bodů
    |
    02.03.2005 21:05
  • nip
    nip
    celkem 11 281 bodů
    |
    02.03.2005 22:35
  • haef
    haef
    celkem 0 bodů
    |
    03.03.2005 00:42
  • Lexator
    Lexator
    celkem 41 372 bodů
    |
    03.03.2005 21:28

    líbí... a ještě víc kdyby foto bylo panoramatické
    cca + 1/3 v pravo... :)

  • Alex Auer
    Alex Auer
    celkem 21 365 bodů
    |
    03.03.2005 21:31
  • Jan Švanda Honza
    Jan Švanda Honza
    celkem 41 704 bodů
    |
    03.03.2005 23:20
  • Vlasta Drahošova
    Vlasta Drahošova
    celkem 59 037 bodů
    |
    04.03.2005 03:41

    pěkné - líbí

  • Eva Švarcová
    Eva Švarcová
    celkem 56 576 bodů
    |
    04.03.2005 23:44

    Lexi: vlevo už je most, ze kterého jsem to fotila

  • Zdenka Rosecká
    Zdenka Rosecká
    celkem 236 664 bodů
    |
    05.03.2005 14:21

    Ahoj Evi.Tu úpravu prožívám jako ty. Jak to děláš se mi líbí. Obsahově mě to jen tak nebere, jako jiné tvé fotky. Takže dobrá fotografie skoro bez vady.

  • Milan Vojtík
    Milan Vojtík
    celkem 106 355 bodů
    |
    05.03.2005 20:12

    ****

  • Daniela T
    Daniela T
    celkem 52 940 bodů
    |
    06.03.2005 16:20

    dobrá fotka...v kladném slova smyslu...tady ty úpravy na mě nepůsobí tak rušivě jako u "Mostu", ale zas je "obyčejnější" kompozičně...

  • jarmil paar
    jarmil paar
    celkem 26 211 bodů
    |
    06.03.2005 16:28
  • Václav Macák
    Václav Macák
    celkem 44 192 bodů
    |
    06.03.2005 18:44
  • Mrtví uživatel - dobrý uživatel
    Mrtví uživatel - dobrý uživatel
    celkem 0 bodů
    |
    08.03.2005 16:46

    škoda té lokomotivy napravo

  • Antonín Beránek
    Antonín Beránek
    celkem 0 bodů
    |
    09.03.2005 21:05

    Vyvolat a uschovat.Jednou to bude mít nesmírnou hodnotu.Nedávno jsem prohlížel 20let staré fotky našeho nádraží.To bylo změn!

  • fabo
    fabo
    celkem 23 364 bodů
    |
    10.03.2005 07:56
  • Eva Fischerová
    Eva Fischerová
    celkem 6 021 bodů
    |
    10.03.2005 08:57

    Moc se mi líbí. A je to nádraží....:-)

  • MARTIN_
    MARTIN_
    celkem 5 557 bodů
    |
    11.03.2005 17:38
  • tomski bengovič
    tomski bengovič
    celkem 11 909 bodů
    |
    12.03.2005 19:03
  • Karel  Pagačík
    Karel Pagačík
    celkem 108 237 bodů
    |
    13.03.2005 19:13
  • Max Pomeranč
    Max Pomeranč
    celkem 62 064 bodů
    |
    13.03.2005 20:27

    škoda že vlak není celý

  • Milan Spurný milans
    Milan Spurný milans
    celkem 18 976 bodů
    |
    14.03.2005 21:05
  • Radek Olejníček
    Radek Olejníček
    celkem 0 bodů
    |
    24.03.2005 19:37
  • Stanislav Mitáč
    Stanislav Mitáč
    celkem 24 920 bodů
    |
    30.03.2005 20:18

    parádní atmosféra

  • R.C.
    R.C.
    celkem 46 623 bodů
    |
    03.04.2005 18:01
  • Hanny
    Hanny
    celkem 13 699 bodů
    |
    06.04.2005 20:11

    +

  • Dominik ca o Juris
    Dominik ca o Juris
    celkem 8 958 bodů
    |
    06.04.2005 20:31
  • Alice Prokopová www.alicepro.cz
    Alice Prokopová www.alicepro.cz
    celkem 187 693 bodů
    |
    28.04.2005 23:14

    hmmmm.... krásně poetický nádraží ...a krásně zachycená poezie

  • Michal GAJDOŠÍK
    Michal GAJDOŠÍK
    celkem 23 382 bodů
    |
    10.05.2005 18:54

    Tak nad timhle se musim poklonit, to je moc dobry, i protoze vim jak to tam vypada a iluze je to dokonala..zpracovaní líbí moc.

  • Bohumil KAFKA.NET Boros
    Bohumil KAFKA.NET Boros
    celkem 13 747 bodů
    |
    01.06.2005 19:07

    5+

  • Roman Bugáň Bugy
    Roman Bugáň Bugy
    celkem 8 370 bodů
    |
    07.06.2005 20:12
  • r o m a n   ..  er
    r o m a n .. er
    celkem 40 825 bodů
    |
    23.06.2005 12:33
  • Marek Gálik
    Marek Gálik
    celkem 12 087 bodů
    |
    28.09.2005 17:17
  • syrka
    syrka
    celkem 268 076 bodů
    |
    22.03.2006 08:10
  • x 21
    x 21
    celkem 0 bodů
    |
    05.05.2007 19:00
  • René Kováčik
    René Kováčik
    celkem 10 911 bodů
    |
    29.04.2008 21:48

Další informace

Vloženo: 2. 3. 2005
Album: Výchozí album
Zobrazeno: 201 x
Fotoaparát: Olympus C-4000 ZOOM

Štítky fotografie

  • ostatní 16384x
  • architektura 21325x
  • město 24803x

Další fotky autora

  • Přistižen při nedělní snídani
  • Stromeček aneb Já si své místo na slunci najdu..
  • Hrad, který nikdo netouží dobýt...
  • Poslali mě k šípku  (a takhle to dopadlo)
  • On a Ona Krokusovi
  • Sedm krás prostého kvítku
  • Mušle, světlo a stín
  • .....na výsluní
  • Matka
  • Ukázat všechny

Další fotky v galerii

  • "Posezení"
  • Obranná věž
  • Terst - Canal Grande
  • OooOo ooO
  • městem křížem krážem
  • Ano, Květomiloví tu bydlí ...
  • Mlhavé ráno na konečné tramvají
  • Hasičská stanice
  • Tíha myšlenek
  • Ukázat všechny

hlavní kategorie

  • Hlavní strana
  • Články
  • Fototesty
  • Galerie
  • Fórum
  • Bazar
  • Fotokurzy

Další stránky

  • O fotoaparat.cz
  • Seznam změn
  • Podmínky používání
  • Kontakty

Články a testy

10.6.2026

Maskování v přírodě pro fotografy

S fotografem Mirem Ondrušem jsme si povídali o různých způsobech a pomůckách pro to, abyste mohli fotografovat zvířata v podmínkách Střední Evropy,…

  • PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE, 17. DÍL, ŠKOLA BARVY JANA POHRIBNÉHO
  • Sony FE 100–400 mm f/4,5 GM OSS - první dojmy
  • Test bezzrcadlovky Sony A7R VI - první dojmy

vybrané kategorie

  • FotoRádce
  • Klasická fotografie
  • FotoRozhovory
  • FotoCestopisy
  • Recenze knih
  • O FotoAparátu.cz

Facebook profil

top fotografie

Vybrané fotografie

Soutěže

2. 7. 2026 - 6. 7. 2026

Téma dne "ERBY" - 2. července 2026

Celé znění tématu: ERBY (ZNAKY) ČESKÝCH MĚST A ŠLECHTICKÝCH RODŮ Projděte se po našich městech, vesnicích, hradech a zámcích a zaměřte se na erby…

1. 6. 2026 - 15. 7. 2026

PŘEMÝŠLEJTE ČERNOBÍLE - do 31.7.

Cvičení: Vyfotografujte námět, který lépe vyzní v černobílém provedení než v barvě. Ideálně udělejte obě varianty stejného námětu – barevnou i…

Všechny soutěže   
  • FotoAparát.cz
  • FotoInstitut.cz
  • FotoAkademie.cz
  • Setkání fotografů
  • FotoMaratony.cz
  • CK FotoAtlas.cz

© 2026 FotoAparát.cz

Tvorba webových stránek WebToad s.r.o.