Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
klidne aji zezadu
5+ to pozadí je na mě moc divoké,ale na druhou stranu..... :)
obidve pozadia su dobre :)
5+
Nejhezčí sekretářka u firmy. Je to asi jedna z nejlepších fotek, co jsi ten den nafotil. Výhrady k tonalitě jsme již probrali, tak 6b za zpracování + 1b pro Martinku za každodenní výborné kafe (nebo opačně?).
To není špatný!
když chceš...
5-
4++
struktura pozadí se imho trošku hádá s kalhotkama, ale i tak good
To Basťa: malíř pozadí byl zřejmě motivován kalhotkami :-)
Nebo malíř kalhotek pozadím :)
uzasny nazov, uzasne farby...tiez kvalita a orez nic moc...sorry mne sa to moc nepaci...
5/5
6-
Měkčí světlo
Ramenem si modelka trošku "strká" do obličeje, levou nohu má nepřirozeně vytočenou, podle dynamiky pohybu by mohla mít ruce v jiné poloze. Zkuste si foto zakrýt těsně nad kolena...
Ještě k názvu Libore, nechával bych víc fantazie divákům..
Koleno pravé nohy je divně vylomené.
JDU a s rozběhem...!
fotka za 3+, název za -5
To Erbák a Morton: U Mortona nerozumím co se mu nelíbí na dynamice pohybu, když ta fotka z pohybu vznikla. Spousta fotek modelek je velmi často v pózách, které jí také nejsou zrovna nejpohodlnější. Erbákovi se omlouvám, jestli jsem ho pohoršil. Ten název měl být pokusem o náznak humoru, který není zřejmě občas nějakým jedincem pochopen. Ale dobře, každý má nárok na svůj názor, a možnost ho zveřejnit. Proč vlastně tito kritici nemají tady žádné fotky?? Není to podivné?? Snad se nebojí, že by byli od ostatních taky trochu nepochopeni? Nebylo by divu vzhledem k jejich názorům.
Libore už mám, jen do mě. A "nečerti" se. Dal jsi foto do galerie, a nic tak hroznýho jsem Ti nenapsal. Technika O.K. - názor na pozici jsem napsal, a za názorem na název fota si fakt stojím. Nic ve zlým. Měj se Morton
mne velmi paci, na moj vkus uplna lahoda
a zelena je tam super
2 L.Mach - náznak humoru? To budeš asi skalný divák TV Nova. Nepohoršil jsi mne vůbec - pouze komentuju a hodnotím. Nebylo toto fórum takto myšleno? Je zakázané hodnotit bez vystavených vlastních fotografií?
fotka pekná, obsahovo trošku o ničom...