Uz jsem se tady rozkoukala a zareaguju tedy na vase pripominky a nazory.To,co vidite,je vysledek experimentovani s fotografii a pocitacovym programem Adobe Photoshop 5.0 cz.Tento program mi pomohl umocnit to,co mela fotografie vyjadrovat a podava to jako ryze subjektivni videni.Zkoncentrovany naboj touhy,citu a nadeje.Proto ta cervena a zelena.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
dost zvlastne...,nieje t zrovna moj styl,ani neviem ci je toto este fotografia..hmm tazko hodnotit...
si sa s tym pekne pobavil ale toto nieje fotka myslim
Vítám tě v Galerii ! Docela povedenej experiment - nebo alespoň mě se líbí ....
Kupsa: zavesil by si si to v spalni na stenu?
no ja na to kukam znova a nemozem dat ani jedna lebo toto veru fotka nieje , toto je grafika
Pánové, kdybych se měl striktně držet pravidla, že nebudu hodnotit žádnou fotografii graficky upravenou, musel bych tak učinit u značné části této galerie. Líbí se mi foto a mimochodem v ložnici mám něco podobného. Dávám 7 také za výraz modelky.
nehodnotim zo zasady proste neviem co by som dal a nexem urazit...to je vsetko...v spalni nemam nic podobne...
ja si myslim ze sa tu dava preistor fotografom a nie umelcom ovladajucim nejaky graficky editor vyrabajucich zo slabych fotografii graficke veldiela....
ja sa nebranim pokroku... no kracam asi pomalsie..
nechcel som niekoho nebodaj urazit..proste enjoy..
taky se mi to líbí
bud tu hodnotime pri fotkach technicku kvalitu a dalsie veci vyplivajuce z fotografickeho umenia, alebo potom riesme fotky pocitovo a pisme ci sa nam pacia alebo nie. Keby som sem vlozil takuto fotku ja tak by som bol zneseny pod ciernu zem, ale zato ze ju tu vlozila zena a este k tomu je to jej druha fotka , podotykam ze ani prva nestoji za vela, tak sa tu zberaju bodiky len tak fici......
zajímavý experiment
to neni experiment to je emotivne, co nevidis?
nehodnotím
Zajímavý experiment, ale mám smíšené pocity. Spíše bych bral,kdyby modelka byla v odstínech jedné barvy a okolí v odstínech jiné barvy. Takhle to na mne působí roztříštěným dojmem (jako by byla "vysmažována" zvláštním druhem horského slunce, ale neodpovídá tomu výraz ve tváři).
Ahoj v galerii...
Ahoj Soni, jako emotivní se mi líbí. Zkus něco "normálního" a uvidíme, jestli Ti pánové poradí, jak se dostat k ideální fotce. Zatím neporadili nic, jen se dohadují jestli JE nebo NENÍ to fotka. Nenech se otrávit a pokračuj. Přeji Ti dobré světlo.
neříkám, že to není zajímavé, ale není to fotka - abych mohl radit, musím se mít od čeho odrazit - můžu vyjádřit svůj názor k fotce, ze které vznikla tahle fotografika - asi jsem taky pomalejší ve změnách - a PS používám jako nástroj na retuš
To neznamená, že to není dobré - jen to není fotografie - to jest zachycení skutečnosti - nebo se pletu?
nápad dobrý, kvalita horší, těžko se podle toho posuzuje kvalita zpracování
předpokládám, že to není celé nakreslené a tudíž to fotka je, nechápu jak někdo kdo uznává různé konvenční techniky může brojit proti zpracování v počítači, retušuje a manipuluje se snímky od zrodu fotografie, jen nástroje se mění
nástroje se mění, to máš pravdu - ale já si netroufám hodnotit umění... na to nemám, ještě možná fotky... tomu prostě nerozumím, nemám co vytýkat a co chválit - tak jako bych si netroufl hodnotit malíře - nic o tom nevím a nepohybuju se v oboru
vidím prostě rozdíl mezi slovem retuš a manipulace... každý to cítíme jinak
Souhlasím i s Pepou Holomáčem. A ostatními kteří jsou PRO! Kdo vstoupí prvně, hnedle neví co a jak. A tyto reakce výše? Soňa musí být rozpačitá, já bych byla.
Takže ...... je vhodné počkat na další Soniny fotky a pak rozvést případné názory. A hlavně rady! Vzala jsem její fotky poslední vložené .... vida.
Jinak Tě Soni zdravím znovu :) a zůstaň. Občas se tu překřikujeme, ale rádi se máme :)) Najdeš nás pár v kategorii autoportrétů ,,,,, takže Vítej!
to Hanibal Strossack : mas pravdu, ja tiez retusujem v PC ale moje hranice uprav koncia tam pokial siaha moznost uprav vo fotokomore. Takze co je mozne dosiahnut klasickou fotocestou - je mozne vykonavat aj v PC a stale je to o foteny. Ak mi niekto ukaze podobny vysledok ako je tato grafika ze mu vyliezol s fotaku pripadne sa snim bavil vo fotokomore tak som ochotny zmenit svoj nazor....ale dovtedy to bude u mna len grafika - aj ked mozno podarena.....
Soňo, řekl bych, že abys náš šťouraly trochu uklidnila, tak by bylo fajn okomentovat, jak vzniklo dílo, které vidíme a ke kterému jsme se vyjadřovali... Asi se t na Tebe sneslo z hůry - nešťastná náhoda - občas máme mezi sebou drobné názorové rozepře a Tvoje fotka byla jejich katalyzátorem - není v tom nic osobního
Jen tak dál, ty ostatní fotky už jsou o něčem jiném...
Ostatně, zas tu není nuda...
Spravne,Jirko,nuda ubiji :)HGladina se rozcerilaa hned je zivo ;-)
libi se mi to, vcelko jedno jestli je to fotka nebo grafika
-> Ondrej Tlach: jak jsem už uvedl, nástroje se mění a vyvíjejí, ty dnešní nabízejí mnohem více možností než dosavadní (tj. konvenční), je nesmyslné a zpátečnické se omezovat jen na ně, tím nechci konvenční metody odsuzovat, je to kumšt, to nepopírám, jen chci upozornit na to, že se časy trochu mění a pokrok se zastavit nedá
to Majo: zavesil :-)
do spalne bez problemov.:))))
Uz jsem pridala komentar,tak snad to bude stravitelnejsi :)
Uz jsem se tady rozkoukala a zareaguju tedy na vase pripominky a nazory.To,co vidite,je vysledek experimentovani s fotografii a pocitacovym programem Adobe Photoshop 5.0 cz.Tento program mi pomohl umocnit to,co mela fotografie vyjadrovat a podava to jako ryze subjektivni videni.Zkoncentrovany naboj touhy,citu a nadeje.Proto ta cervena a zelena.
velmi pekne
moc pekne!
Libi, jen barvy jsou na me prilis ostre.