Jen takovy hokus pokus o aranzovane zatisi.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Prijemne. hrncek je trochu nevyrazny.
Příjemné zátiší.Ta káva voní až sem:)
Sono, musel jsem Ti dat 7, tedy 6 + 1 za nejlepsi Tvoji fotku :o)
Jiri Stefek:Mela jsem jeste jednu z pouti,ale nejak sem i nedarilo,nic mi nesedelo:(Tak jsem se nastvala a rychle jsem vyblejskla tudle a ejhle,ono to vyslo :) Diky!
dobré
Příjemné
Fakt pěkné zátišíčko ale nesedí mi příliš tvrdé světlo a asi by tomu daleko lépe slušela černobílá případně sépie ....
5++ Sono toto je vyborne. Ten hrnecek mi tam trochu nesedi, ani ten svisly pruh v pozadi. Tvoje fotky se zlepsuji rychlosti svetla.
Dobrá práce
Nenene, tohle tvrdé ranní
světlo je to pravé !
Idem si spravit kavu...
trosku jine svetlo ..
Pěkné.
5+++++
světlo je tvrdé, hrnek měl být víc vzadu - ale fotka je to krásná
výborně, jsi čím dál lepší
krasny !!
bezva, moc fajn fotka!!
Dobre, bez vyhrad, snad jen levy dolni roh. Ale opravdu se lepsis a lepsis... Uz se tesim na dalsi :)
Jako u babičky.
V muzeu ?
Ne,tentokrat doma
moc pěkné, taková zátišíčka mám ráda. Jen mi nesedí ten hrneček a sklady na ubrousku. K té lžičce (asi stará stříbrná) bych volila hrnek, který se věkově nebo typově hodí.
Ten hrnicek je starozitny,takze vekove by sem mel zapadat :)
Sona: Tak to závidím.
Svetlo rozhodne vyborny; nudnejch tlumenejch aranzovanejch svetel mam dost, chci to tak jak to rano pere do oci! :) Ozivit pozadi, tak je to nepochybne 7.
mne sa svetlo na mlynceku paci, ale na bielom hrnceku mi trosku vadi...ale pekna kompozicia 5+
Hele dík, už jsem dvě měl. To tvoje je ale taky dobrý. Dám ti 5
Pekny mlyncek. Trochu lepsie svetlo. :-)
Az budou takhle vypadat moje pokusy.... :)
tak tohle je slusne...
Pěkné!