Je to experiment takže děkuji za názory, hlavně jak to na vás působí. Dík.
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí
Velmi dobrý námět, pěkné provedení. Na první pohled mám dojem, že fotografie je nějaká "zdvojená" nebo rozmázlá. Čekal bych větší ostrost. Uvnitř květu se barvy trochu slévají.
Nevím ale jak chceš u přesvícené fotky dosáhnout větší ostrosti?
cakal by som vacsiu DOF...biele pozadie nepaci, je moc rusive a taha oci :) a farby su nejake malo syte
prepáč shadow, ale pozadie sa mi k tomu nehodí, mohlo byť miernejšie, a kvet by naozaj mal byť zaostrený minimálne na 90%
ako riva
Ale jo, líbí. Jen trochu těsné
Nic proti, ale ta bílá barva není přidané pozadí. Ta fotka je PŘESVÍCENÁ, proto to tak celé vypadá.
az na ten prostor ten tomu chybi desne
to shadow: to chápem, ale hodnotím výsledný efekt na fotke, a moje pocity k tomu. Nápad to nie je zlý, ale tak na mňa to pôsobí umelo. Prepáč.
1. Ne ten podklad je fakt ostrý.
2. Jinak je to přes celou fotku.
3. Rozostření je už hodně drastické. Spíš to vypadá jako nepovedené, i když věřím, že to byl záměr.
4. Pokud je ta fotka tak, jak vypadla z foťáku, tak se prostě nepovedla! 720UZ umí určitě lepší "coby" makra.
Opatruj se! Ahoj.
pokud by to nebylo preexponovane, hlavne pozadi a kapky byly ostre, bylo byto super.
5+1 Krásná růže...
nepaci
nehodi se ten ramecek, je to nejake vybledle a uprostred nahore ruze zazloutle, zajimavy napad, ale provedeni se mi nelibi
4/4
Nevím, proc jsi tam nedal tu druhou, takhle je mázlá!!! Jinak se mi líbí nápad i provedení. Jenom na tý druhý fotce vypadá o dost líp. Zmizely by pak kritiky kvuli ostrosti. I proto dávám 6, jinak na me pusobi trosicku drasticky, ale je pekná.
+ mimochodem, jak uz rekla Andela N., je to krásná ruze ;-) Kde jsi jí vzal:-))?
vypadá křehká
zdar..!
Čím víc se na tu fotku dívám, tím víc se mi líbí... Nemůžu si pomoct.
mně se to líbí moc, ale škoda, že to je mázlé...
Na mě je to moc měkké (nekontrastní). Ale to je možná jen můj problém. Trošku ostřejší by to také mohlo být. Co se týká kompo již psali ostatní.
Není špatná fotka...
KDYŽ UŽ, TAK NEJDŘÍV SI UPRAV FOTKU A PAK JI DEJ DO RÁMEČKU... !!
moc světlé úpozadí a tím to ovlivnilo i expozici. Přeexponované....
nelíbí se mi rám.