Fotil som Bridge a vsimol som si ze sa priblizuje neaka lod....a takto to dopadlo....
Posudte sami...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Plná 6!:-))...No jo...lodi jezdí rychle...a jsou tak malé...že je člověk snadno přehlédne:-)))
Kráása
Bezvadný.
5+++ body dolů za uřízlý most vpravo
To je dost dobrý...
to je opravdu zajímavý efekt... hezké
Maličko s foťákem doprava. Ano, Jano.
Té plochy vody bych trochu ubral.
Mě by se to víc líbilo, kdyby ta světla nezakrývala most.
Dobry experiment