Byvala veznica je dnes znamou atrakcoiu...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
zajímavé místo, pěkný snímek, trochu ostřejší mohl být
to ten scaner....
ostři příště pořádně :-)))
ale v PS se to ještě trochu dotáhnout dá a hnedle to vypadá líp... Vypadá t jinak moc hezky a té neostrosti je škoda. To je někde ve Francii?
Australia....NSW
Krasne miesto, obloha je dost svetla, nemal si polarizak? Tam by som sa urcite vratil...
Hmm...polarizák...nebo přechoďák...No jo...,ale Honzík ostřit lépe nemůže ....fotí Canonem...:-))).
No jo...stolní scaner...až budu mít scaner na diáky...to bude ostrost..,takhle to zcela chápu..takže ostrost "prominu":-)
Pocuvaj ty Nikkonisto... :-))))
trochu vadí i dotek horizontu pozadí s horizontem ostrova (je li to ostrov??)
- asi nebylo moc dobré světlo (hluboké stíny a přepálené budovy a obloha) nebo je to scanem jinak v celku zajímavý motiv
Vela oblohy, zasa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jj, tam to znam. :)