Viem ze sa Vam nebude pacit obloha, no bolo tesne po dazdi...
Juzna Australia...
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
líbí moc
Dost tazke svetelne podmienky... Ale paci sa mi to.
No však kdo říkal,že se musí fotit jen za sluníčka,že jo?:-))
5+
Dobré
Moc, moc pěkné. Jen škoda oblohy, asi si taky neměl příležitost fotit jindy. Škoda .
Na počasí se vy... Spíše měl být most na záběru větší.
škoda oblohy
S těmi plusy od Křemenáče za 6.
Co ta obloha????