Sydney,AU
Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Wow!
Hm neviem. Nepáči sa mi kompozícia.
Perfektni
to se mi opravdu libi
pěkné, konečně trochu jiný záběr této unikátní stavby
ehm pjekne
nevim, ale nejak mi nesedi kompozice
Perfektní
při lepším výřezu bych dal sedmičku
Vynikajuca hra svetiel!