Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Dole dost "natěsno"...Ale jinak hezkej racek:-)).Takových je u JE Temelín plno...:-))
Nesedí mi kompozice. Asi bych ho vzal na výšku i s odrazem v hladině.
s tím odrazem by to mohlo být zajímavé, ale i tak dobré :-)
fešný
Dost na tesno a ten ramecek je taky hrozny
Škoda, že není vidět zrcadlení - odraz ve vodě.
Pekny pelikan...
mne sa to paci, kvoli tomu dementnemu vyrazu toho vtaka
presne tak vyzeraju tie plasove napodobneniny ftakov
Je to docela dobrý snímek, ale přeci jen to dole chtělo víc místa a ten nápis tomu taky nepomohl.