Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
spíše 5+
me libi, je to moc pekne barevne
Neni to sice muj tip fotografie, ale rozhodne je to dobre nafoceny obrazek.
jo to je fajn;-)
no ja neviem.
Zdařilá kompo, lépe BW
Me se to libi...
5+
4/4
6- ale predsa 6 :-)
no, dodržuje to pravidla, ale námět mi nic neříká...