Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
rozostřený pomeranč:(
Škoda ostrosti. To by u takového detailu mělo být důležité.
Ja mam pocit ze se obycejny napad snazis znevsednit tim rameckem. Navic ostrost v dolni casti.
3+
zla technicka kvalita,podanie a kompozicia bez napadu
Jak už bylo psáno, ostrost. Ale jinak jsem se málem zakousnul do monitoru :o)