Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
vitej!!
spinava latka,jeste k tomu pomackana,ten vzor nevadi,ale zajimave!!!a sory ze tak teeerorizuju
vitaj
Vítej
coooooool 6-
4+
:)
jo
:)
4+
:-)))
:-)
Vítej na FA
zbytečně ostré boční světlo
AHOJ 5+1
roztomily:o)
:-}
Uplne super :))
:)))
na tak tomu říkám vtipnej plyšák :)))
:-)))) dodatečně vítej......