Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
Moc mi tam nesdí ten stín, jinak moc pěkná fotka...a koukám že už si vyřešil problémy s neostrostí při zmenšování :-)
fajn :-)
jak z pohádky,škoda jen těch sloupů
pekna zimna
příjemná
příjemná .. tak trochu pohlednicovka