Nemůžete komentovat. Nejste přihlášen(a).
libi barvy.. kompozici to v podstate nema, ale beru to, jak to je
..čo tak ísť do púšte, zobrať si so sebou malý stromček (vyschnutý)....."zasadiť" ho do tej púšťe, kompozične to nejako zladiť, zobrať foťák, cvaknúť, prísť sem, (hlavne s foťákom, strom už nebude až tak dôležitý, ale môže sa zísť) potom presunúť fotku do PC, trošku upraviť jas a kontrast, spraviť pekný rámček, dať tomu názov, čo ja viem napr. aj "iba_napiť" a možno výsledný efekt by pochopilo väčšina ľudí...teda aj ja.
...Tomuto obrázku moc nejako nechápem, aj keď asi viem čo tým chcel fotograf naznačiť, ale ...sú aj iné možnosti "smädu" :)
moc se mi nezda.
prumerna fotka :-(
nezajímavé
S.M.-púšť mám 500m za domom, takze pre mna nezajimavý námet. tvoje fotky ja chápem a teším ma, že ty moje nie. (ja nechápem vlastne iba ťažký matematický príklad, ale keď si ho nakreslím vždy vylúštím aj to)cmuk:-)
Takové nijaké
Wiola, me zatim nikdy nezklamala:)
...ted poprve, velmi podobnou fotku mam pripravenou na vystaveni
6++
Wiolo, cekam na dalsi fotky!!!
Nenech se otravit hodnocenim!!!
6/6